Liga 1 Fotbal Romania: stiri si rezultate Liga 1 07.07.2024

Fotbal Romania stiri din Liga 1, clasament si rezultate Liga 1 de fotbal din Romania, cele mai noi stiri fotbal Romania, livescore Liga 1 07.07.2024

Cauta stiri

Spania - Germania, finala din sferturi » Duel între cele mai bune echipe de la EURO 2024. Echipele probabile + cote

Davind Miculescu a glumit pe seama lui Octavian Popescu după victoria din Supercupa României

Gestionarea durerilor de umăr: 3 sfaturi utile

De ce este importantă încălzirea înainte de sport

David Miculescu a glumit pe seama lui Octavian Popescu după victoria din Supercupa României

Lionel Messi, la un pas să îngroape Argentina în sferturile Copa America! L-a salvat Emiliano Martinez

Kylian Mbappe îl regretă pe Paul Pogba: Cu el, trebuia doar să alergi

Atât poate! Jucătorul de la FCSB care l-a dezamăgit pe Basarab Panduru în Supercupă

Ilie Dumitrescu a tras o concluzie după ce a văzut FCSB-ul în Supercupa României: Sută la sută

Gest frumos făcut de organizatorii turneului de la Wimbledon pentru Andy Murray, aflat la ultima participare

(P) Mituri comune despre brokerii auto, demontate

Unde s-a transferat Juan Bautista Cascini, argentinianul cu peste 100 de meciuri în Superligă plecat de la FC Voluntari după retrogradare

Dumitru Dragomir a spus ce se întâmplă cu Edi Iordănescu: E convingerea mea

Fanii de la Euro, sursă dublă de venituri pentru UEFA! La cât au ajuns amenzile aplicate până acum

Fosta vedetă a lui Klopp de la Liverpool s-a făcut pastor protestant! Imagini de la ceremonia de învestire

UEFA, regulă nouă în cupele europene » FCSB o inaugurează

Sunt bucuros! Gigi Becali i-a găsit înlocuitor lui Mihai Lixandru

Cea mai sexy fotbalistă din lume semnează! Unde va juca Alisha Lehmann

I-a făcut ofertă! Denis Alibec, dorit de un club din Turcia

Un nou început pentru Ianis Hagi: Nu am nicio îndoială că are ce oferi!

Nagelsmann i-a dat un bobârnac lui Lamine Yamal înaintea meciului de cinci stele Spania - Germania

Cine transmite la TV România - Olanda, meci azi în optimile Euro 2024

Prima ofertă pentru Denis Alibec, după eliminarea României de la EURO

Un nou caz de contaminare în sportul european! Portarul lui SC Magdeburg e bun de joc

Se face cel mai scump transfer al verii! Un debutant la Euro 2024 va juca în Premier League până în 2029!

Bianca Andreescu, eliminată în turul trei la Wimbledon. Finalista de la Roland Garros a spulberat-o în setul 2

Victor Hănescu lansează campioni la academia lui. Dovada că fostul tenismen a pus pe picioare un proiect de succes

Fotbalistul de la FCSB care l-a impresionat pe MM Stoica: Remarcabil! Are o calitate incredibilă

Imaginea cu Lamine Yamal din Spania - Germania care a circulat pe tot internetul: Cel mai bun

Manuel Neuer, în istoria fotbalului european! Recordul doborât la meciul Spania ndash; Germania

Revoltă în Turcia după suspendarea primită de Merih Demiral la EURO 2024: O decizie pur politică, fără temei juridic!

Arbitraj scandalos! Spaniolii au răbufnit la pauza meciului cu Germania, de la EURO 2024

Lovitură pentru Spania! Diagnosticul primit de Pedri după ce Toni Kroos l-a scos din joc

Carlos Alcaraz, testat serios în turul al treilea! » Campionul en titre de la Wimbledon a răzbit după aproape 4 ore de joc

Trei medalii pentru România la Campionatele Europene de juniori » Robert Badea a făcut dubla de aur în probele de mixt!

Spania, DECIMATĂ pentru semifinalele Euro! 3, dacă nu chiar 4 titulari de astăzi vor fi indisponibili. Eroare pe transmisiunea partidei

Spaniolii au explodat la adresa arbitrajului din Spania ndash; Germania: În Anglia a fost retrogradat!

Spania - Germania 2-1. Thriller la Stuttgart! Spaniolii merg în semifinale! Kroos a jucat ultimul meci din carieră

Regele Spaniei! Merino a eliminat Germania cu un gol formidabil în minutul 119

Mesajul germanilor pentru Kroos după ultimul meci din carieră: Toni, nu meritai asta!

Spania - Germania 2-1 | Rezumatul meciului din sferturile EURO 2024

Cine este MVP-ul partidei Spania - Germania

Luis de la Fuente a răbufnit după Spania - Germania: Kroos trebuia să fie eliminat!

Apocaliptic! Nota primită de Anthony Taylor după thriller-ul Spania - Germania din sferturile EURO 2024